Святкуй у стилі!

Фотокореспондент: Тетяна Артеменко

Тетяна Артеменко

Мені подобається поглянути на світ іншим поглядом, побачити красиве в повсякденному, зупинити мить, поділитися з оточуючими, а видошукач фотоапарата дозволяє мені це зробити.

Фотографію багато хто не сприймає як вид мистецтва,бо вважають, що все робить камера…

Але це не так! Справжній фотохудожник показує те, що часом ми, у звичному житті не помічаємо.

Мені подобається поглянути на світ іншим поглядом, побачити красиве в повсякденному, зупинити мить, поділитися з оточуючими, а видошукач фотоапарата дозволяє мені це зробити. Одного разу, навівши фотоапарат на певний пейзаж і зробивши його знімок, захотілося ще і ще.

Фотографувати – це як писати картину, можна вкласти свої емоції, почуття, талант, досвід і знання. Фотографія – це така пам’ять. На ній часто всі посміхаються, навіть якщо секунду тому сумували. Це як би мовчазне нагадування про минуле. Про красу минулого. Про його важливість. Вона допомагає запам’ятовувати все красиве, цікаве та неординарне. Нехай кращі моменти життя збережуться на фото.

Таким чином можна буде повернутися до них і порадіти другий, третій, десятий раз і так нескінченно. Фотографії примушують згадати минулі події і покращують настрій. А за часів печалі допомагають впоратися з труднощами.

Фотографія – це ціла наука і стиль життя. І тільки комбінація любові до фотографії і постійної професійної підготовки, навчання і тренувань, допомагають робити справжні, цікаві кадри, зі змістом. Без них було б нудно, адже найяскравіші моменти в житті така рідкість, що хочеться залишити їх назавжди. Зробити це допомагає фотографія і відеозйомка.

Хочу взяти участь в Ретрофесті, як фотограф. Це унікальний шанс для мене побачити і сфотографувати безліч абсолютно неймовірних моментів, які не зустріти в повсякденному житті, прожити кілька днів в атмосфері творчих особистостей, розширити коло знайомих, як фотографів так і звичайних людей, у яких є захоплення в житті, поділитися з іншими своїми роботами.

Кілька робіт з портфоліо. Більше на Facebook. А також сторінка відеостудії Studio KM20.