Святкуй у стилі!

Фотокореспондент: Демчик Максим

Демчик Максим

Ретрофест – це дуже крутий захід, на якому я зможу не тільки зробити кльові знімки, але й набратися досвіду у “старших” колег. Навчання у нашому світі – це чи не найголовніше що є у житті.

Кожна людина має свій досвід. Хтось дуже добре розуміється на автомобілях, хтось має досвід управління персоналом, дехто відмінний фотограф. «Фотограф…» – це слово чарує мене вже досить давно, але з початку трохи про себе.

Мене звати Максим, мені 33 роки, наразі живу в столиці нашої держави, маю дружню родину, яку люблю більше всього на світі. Завдяки її підтримці, я зміг досягти великих успіхів у житті – працюю ТОР-менеджером в фінансовій компанії. Вважаю себе різноплановою людиною, маю декілька захоплень: книги, дайвінг, подорожі ну і звичайно фотографія.

Чому саме фотографія, спитаєте Ви, адже зараз і так багато фотографів. Для мене фотографія – це гармонія. Мені подобається фіксувати моменти щастя, спокою, рівноваги, бурхливі емоції і не тільки людські, а й природи, тварин, навколишнього світу.

Я завжди мріяв про гарну фотокамеру, і як тільки випала нагода, я придбав свій перший дзеркальний фотоапарат. Я вчився фотографувати, ловити «ті самі» незабутні моменти. Потім в моєму житті був період професійного розвитку, я багато часу приділяв бізнес-навчанню, працював, але жага до створення шедеврів мене не залишала.

Більше зволікати не було снаги, і я опинився серед таких як і я шукачів прекрасного в одній із найкращих Київських фотошкіл. Там мої знання в галузі фотографії розширилися ще більше, і тепер фотокамера в моїх руках опиняється все частіше і частіше. Я впевнений, що через декілька років фотографія буде не лише моїм захопленням, але і моєю основною роботою. І тоді я зможу здійснити свою мрію – зібрати фото з усіх куточків Земної кулі під час кругосвітньої подорожі разом зі своєю родиною.

Кілька робіт з портфоліо. Більше на Facebook або Instagram.