Святкуй у стилі!

ПОДІУМ ДЛЯ ЧЕТВЕРОЛАПИХ АБО “МІЙ СТИЛЬНИЙ ДРУГ!”

Ретрофест оголошує шоу для домашніх улюбленців!

Наш фестиваль – це особливе свято для всієі родини. Тому ми не можемо забути, або просто залишити вдома своїх вірних друзів! Ми розширюємо горизонти і цього року пропонуємо нову веселу і яскраву подію Ретрофесту – модний “Подіум для четверолапих”, на якому зможеш і ти взяти участь із своїм другом! Приїзжай із родиною та домашнім улюбленцем у стильному хенд-мейд одязі, бери участь у показі на сцені та отримуй подарунки!

Переможця конкурсу визначить журі з представників оргкомітету, партнерів, гостей та учасників Ретрофесту.

Реєструйся вже зараз! Форма реєстрації нижче.

Не маєш змоги приїхати? Але дуже любиш тварин? Прояви свій креатив і створи одяг у стилі ретро або елемент одягу для свого домашнього улюбленця і стань учасником Фотоконкурсу «Мій стильний друг!».

Передай привіт нашій великій Авто7’ї, бо усі фото будуть транслюватись на великому екрані під час Ретрофесту, а учасники фотоконкурсу матимуть змогу отримати сюрпризи на згадку від фестивалю.

Як взяти участь?

  • Реєструйся на сайті Ретрофесту за формою нижче.
  • Додай одне або кілька фото свого улюбленця в стильному одязі.
  • Переглядай фото свого улюбленця на сайті та офіційнй сторінці фестивалю у Facebook та поширюй його з хеш-тегами #RetroFestUa #МійСтильнийДруг.

Переможцем фотоконкурсу стане фото, яке набрало найбільшу кількість лайків у мережі до 31 травня. Серед всіх учасників конкурсу за допомогою сервісу random.org будуть розіграні сувеніри фестивалю.

РЕЄСТРАЦІЯ

Є обов'язковими для заповення:

Додаткові фото (не обов'язково):

Беру участь у "Подіум для четверолапих", 8 червня, Кам'янець-Подільський"

Увага! Оргкомітет залишає за собою право не публікувати фото, якщо воно не відповідає тематиці конкурсу. Також у разі отримання декількох світлин, ми обираємо для конкурсу одну за своїм смаком.

У разі, якщо ви не можете з будь-яких причин зареєструватись через форму, ви можете надіслати свою заявку із відповідною інформацією на адресу animals@retrofest.ua.

Учасники 2019!