Святкуй у стилі!

Учасник на ретро авто: Олександр Головчук

#20

Олександр Головчук

У 2015 році вони разом брали участь у щорічному ЗАЗ-зльоті, що відбувався у Вінниці. А цьогоріч завітають до нас у Кам’янець-Подільський на фестиваль РетроФест!

 • Авто

  ЗАЗ-968М, 1989 р.в.

 • Пілот

  Олександр Головчук

 • Штурман

  В процесі визначення…

 • Місто

  смт.Чорний Острів, Україна

 • Участь

  Виставка, парад містом

Олександр із смт. Чорний Острів, що на Хмельниччині, придбав своє авто, бо “загорівся їдеєю”. Що собою являє Запорожець для Олександра ніколи не було сектретом, адже в його батька є такий самий від 1986р.

Хоча, як зізнається автолюбитель, виявилось не так просто знайти Запорожця, від якого хоч щось залишилось, щоб було хоч щось реставрувати. На пошуки було витрачено цілих два роки і зрештою вони увінчались успіхом: авто знайшлось, та ще й під самим носом – у Хмельницькому.

З того часу вони вже чотири роки разом. За цей час власник нічого не змінював у своєму авто – лишень локально підпарбував декілька дефектів. Тому авто в ідеальному автентичному стані: “Повний оригінал”, – зазначає Олександр.

Поки що це єдиний експонат в його колекції, і зазвичай всі вихідні вони проводять в компанії один одного.

На запитання про те, як саме він називає своє авто, Олександр відповідає, що не бере на себе такої відповідальності… “А раптом йому не сподобається те ім’я!”, – додає він.

У 2015 році вони разом брали участь у щорічному ЗАЗ-зльоті, що відбувався у Вінниці.

А цьогоріч знову завітають до нас у Кам’янець-Подільський на фестиваль РетроФест!

Чекаємо на зустріч і бажаємо успіхів!