Святкуй у стилі!

Учасник на ретро авто: Іван Доценко

#38

Іван Доценко

Цьогоріч вони з господарем матимуть справжню літню пригоду, адже разом зі всією родиною їдуть на Ретрофест. З Миколаєва аж до Кам’янця-Подільського.

 • Авто

  ЗАЗ 965, 1967 р.в.

 • Пілот

  Іван Доценко

 • Штурман

  Володимир Семенов

 • Місто

  м.Миколаїв, Україна

 • Участь

  Виставка, ралі, парад містом

“Він же Жорік, він же Гоша, він же “Горбатий”.

Так по-доброму і з гумором кличе свого підопічного Іван Доценко. Елегантний білий автомобіль і не думає ображатись, адже його модель ЗАЗ-965 в народі так і називають – “горбатий” Запорожець”.

П’ять років тому він потрапив до дбайливих рук Івана і тепер вже ніхто й не скаже, що випущений далекого 1967 року. “Горбатий” в ідеальній формі!

Цьогоріч вони з господарем матимуть справжню літню пригоду, адже разом зі всією родиною їдуть на Ретрофест. З Миколаєва аж до Кам’янця-Подільського. Жора збирає всі сили свого двигуна: він вперше не лише пуститься у мандри, а й братиме участь у ралі раритетних авто!

Для обох це неабияке випробування і відповідальність. І якщо Жора все таки має залізні нерви, то Іван покладається на хорошу технічну підготовку. Тому разом вони десятки годин на тиждень. Споглядаючи це, тепер вже “горбатий” думає: “Як довго я тебе чекав!…”

Впевнені – це буде чудовий початок мандрів, адже вони команда!

Приїздіть і ви та надихніться дружбою, яка не має ціни. Але має місце паркування 😉