Святкуй у стилі!

Урочисте відкриття фестивалю!

Дата: 09.06.2018

Сонячна погода, багато посмішок та передчуття грандіозного відкриття ІІІ Міжнародного Ретрофесту. Саме така атмосфера панувала вранці на Вірменській площі.

Перед сценою зібралися учасники та гості, а організатори вже готувалися виходити на сцену. Першими на сцену вийшов оркестр Кам‘янець-Подільского військового навчального центру під керівництвом Андрія Жалія. Музикантів представила режисер фестивалю Наталя Мієдінова, а програму фестивалю оголосила Олена Дика.

Яскравою подією відкриття фестивалю стало традиційне розбиття тарілки, частинки якої роздали всім співорганізаторам фестивалю. Червона стрічка на відкритті також була. Різати її доручили офіційному стилісту фестивалю – Світлані Савельєвій. Вся Вірменська площа цю подію зустріла голосними аплодисментами і ще більшою кількістю посмішок.

Відкриття фестивалю було дійсно грандіозним, були і танці, і музика, і неймовірне відчуття свята, яким радісно ділилися всі учасники Ретрофесту. Долучайтеся і ви до фестивалю, де на цих вихідних зконцентровані всі найяскравіші події Кам‘янця-Подільського!

Валерія Пустовіт, Молодіжний прес-центр