Святкуй у стилі!

Стати людиною «3 в 1»

Дата: 21.06.2017

Дні тягнулися так довго, а завершувалися так швидко…

Потяг, вагон, котрого наповнений ретрофестівськими учасниками. Дух творчості та позитиву, ніби наповнив повітря. Можливо, це і стало тим вирішальним стартом для нашої «робочої» подорожі.

Гуртожиток без гарячої водички, але надсмачні пиріжечки з яблуком та халвою (!). Місцева маршрутка «Одиничка», що довозила нас до ратуші. Намет для прес-центру, з горою футболочок і coffee bike, що рятував мене смачним латте.

Стати людиною «3 в 1». Прес-центром, у ролі якого ти і їхала на фестиваль. Волонтером (виконували різну організаційну роботу) та моделлю (участь у показах від дизайнерок, фотосесії). Хтось проводив трансляції, шукав героїв для цього, фотографував, знімав відео, редагував усі тексти, постив матеріали на сайт…

Приходити додому о 1 годині ночі, бо хочеться подивитися нічне місто. Купувати водичку о 12 ночі в цілодобовій аптеці, бо магазини і кафе не працюють. Хоча ні, працює «Chicken хат» та МакСмак , до якого ми пішли вже в останній день. О, щиро хочу подякувати власнику цієї піцеріїї за щирий прийом, теплу картопельку та чайок.

Звісно, можна було б розписати кожен день із подробицями, але тоді б це вийшла ціла книга. Бо ці 4 дні пройшли нереально насичено, позитивно, корисно. А найголовніше, це – компанія, люди, котрі тебе оточують, зможуть посміятися та врятувати. І саме з такими я і була, за що дуже вдячна всім! 🙂

Марія Юркевич, Молодіжний прес-центр