Святкуй у стилі!

Щастя на папері

Дата: 20.03.2017

«Ретрофест» – сімейне свято. Місце для насолоди дорослих та дитячого веселого сміху. У батьків виникає цілком логічне запитання: «Як ретро може зацікавити малих, непосидючих дітей?» Справді, ретро автомобілі та раритетні картини навряд чи надовго втримають увагу малечі. А от якщо їх поєднати і дозволити новому поколінню творити – це інша справа!

Щастя на папері

Саме тому на фестивалі кожний, хто може втримати в руках пензлика, зможе розфарбувати машини, намальовані на величезному аркуші паперу. Причому кожна автівка буде зображена у реальному розмірі. Авторами розмальовки стануть художники Віктор Зінченко і Геннадій Міхеєв, які вже не раз представляли широкому загалу свої картини, в тому числі й на теми різноманітних варіацій автомобілей.

Яким буде це дійство, ми можемо тільки уявляти. Особисто я бачу його таким: велике біле полотно, а навкруги – фарби, дитячий сміх, маленькі різнокольорові ручки і оченята, які просто світяться від щастя. На полотні, може трохи повільно, непрофесійно, але старанно з’являються лінії, елементи, а згодом і портрети автомобілів. Таких, які навряд чи ви зможете будь-де побачити…

А як уявляєте собі таку арт-стіну ви? Хоча, навіщо вигадувати? Ліпше завітати на «Ретрофест» 9-11 червня до Кам’янця-Подільського і побачити все на власні очі, поринути у незабутню атмосферу минулих років. Пам’ятайте – кращим це свято можете зробити тільки ви, а для участі знадобиться небагато: усмішки і гарний настрій.

Тож чекатимемо саме на Вас!

Аля Азізова, Молодіжний прес-центр