Святкуй у стилі!

Учасник на ретро авто: Сергій Могилдя

#4

ГАЗ М20 кабріо, Сергій Могилдя

Із блакитною “Перемогою” 1954 року, що має помаранчеву душу , він познайомився у Нових Анінах 13 років тому.

 • Авто

  ГАЗ М20, “Победа” Кабріо

 • Пілот

  Сергій Могилдя

 • Місто

  м.Кишинів, Молдова

 • Участь

  Виставка, ралі, парад містом.

Ретро-чарівник

У його арсеналі десяток відреставрованих ретро-автівок і не тільки. Це і перевтілення “Яви” у сучасний чопер із вкрапленням авторських технологій і любові. І “бабуля”, що підкоряє серця власників джипів.

Важко назвати цю людину просто автомеханіком. “Ретро-чарівник” – пасує краще. Сергій Федорович Могилдя, саме так звуть поціновувача і хранителя автівок.

Із блакитною “Перемогою” 1954 року, що має помаранчеву душу , він познайомився у Нових Анінах 13 років тому. Екс-господар мав бажання позбутися автівки, але на металобрухт віддати було шкода. Тут на допомогу і прийшов наш рятівник, що тепер ласкаво кличе її “бабулєю”.

Три з половиною роки Сергій шукав обличчя машини – деталі кузова: нові дверцята, капот тощо. Згодом робота пішла, як по маслу. У сумі наш механік витратив 5,5 років на повне відродження “Перемоги”.

Мотор дає 100 км/год, але на половині маршруту можливий маленький “перепочинок” у вигляді заглушеного мотору на проїзжій частині. “Бабулі” таке пробачається. Навіть Range Rover та Мercedez не сигналять, а з захопленням дивляться на автівку, яка ніби виїхала з минулого.

Марія Юркевич, Молодіжний прес-центр