Святкуй у стилі!

РетроФест в об’єктиві: Вікторія Волошанович

Дата: 22.06.2017

Бруківка на дорогах та стіни, що бачили ще часи Великого Князівства Литовського, блищать натерті капоти та бампери автомобілей минулого століття, яскраві стрічки у «бабетах» та капелюшки – це все «Ретрофест» у Кам’янець-Подільському.

Чоловіки не можуть відірвати погляди від «Чайок», «Запорожців», «Шкод» та інших машин, які випестувані люблячими руками, пофарбовані та відреставровані справжніми майстрами. Жінки ж мали змогу побачити всю історію купальників минулого століття від 20-х до 70 років. Які ж вони для нас незвичні та сором’язливі. Дітям же ніколи заважати дорослим. У них свої важливі справи. Вони освоюють мінікари та не можуть відірватися від дитячого майданчика, на якому можна пограти в настільни ігри, пострибати в «резинки» чи пограти в м’яч. І ніяких гаджетів. Адже в минулому столітті їх іще не було.

Дух фестивалю повертав нас у ті часи, коли люди спілкувалися не через «Viber» чи e-mail, а дивлячись в очі один одному, знаходячись на відстані витягнутої руки.

Ми, звичайно, дивимось в майбутнє, але іноді приємно згадати, як виглядав світ кілька десятиліть тому. Таку подорож у машині часу важко забути. Я дуже рада, що була причетна до такого грандіозного дійства, яке створили талановиті організатори.