Святкуй у стилі!

РетроФест в об’єктиві: Ірен Бархатная

Дата: 22.06.2017

Переглядаючи фотографії, привезені мною з Кам’янця-Подільського, я зрозуміла, що безжально обділила фестиваль своєю увагою. І не тому, що пропустила третій день цього незвичного дійства заради весілля своєї подруги. А тому, що на добрій половині кадрів – архітектура та пейзажі Кам’янця! Бо давнина – то моя пристрасть. Та й кращого місця для проведення РетроФесту просто не існує! Адже ж це найбільш ретро-ретро-ретро-місто України, яке лишень можна собі уявити! 

…Отак я й розривалась між фестивалем та містом – страшенні муки! Та й вирішила, що мушу ще хоча б раз завітати сюди, в тому числі, й на вже третій Ретрофест. Запросите? 

Я безмежно вдячна Олені Дикій за можливість випробувати себе в ролі фотографа, відчути себе не просто в дружній атмосфері – в сім’ї, і те, що познайомила мене із Квіткою на камені – дозволила доторкнутись до історії, що сягає в глибини минулого, історії, яку досі я шукала за межами нашої країни.

Ділюсь своїми враженнями від РетроФесту та мальовничого Кам’янця-Подільського, який гостинно прийняв фестиваль, у своєму фотозвіті: