Святкуй у стилі!

Ретро-прогулянка

Дата: 11.06.2017

“РетроФест”, джинси, кросівки; на шиї бейдж та фотоапарат , в руках диктофон – саме такими ми уявляємо команду прес- центру. Але ввечері , на заході сонця, коли більшість матеріалів вже написані, більшість завдань зроблені відбуваються перевтілення.

Сонце сідає над старовинним містом, на його околицях гучно лунає запальний рок-н-рол. І 4 ретро-красуні точно знають чого вони хочуть. Ну що ж може бути краще ніж прогулянка у вінтажному вбранні від дому AZAVA середньовічним містом? Чи то захід сонця так вплинув на нас? Чи атмосфера фестиваля? Але ми вже залишили свої важкі рюкзаки, та щасливі радом прогулюємося до фортеці, аби встигнути впіймати цей момент на камеру.

Можемо сказати, що ритм музики точно зловили, але й з тим прийшов і настрій? Яка ж чудова зачіска до такого неперевершеного образу! А дівчата! Ніби з обкладинки пін-апу зійшли. Посмішки, які прикрашені червоним мастилом для губ. У однієї з нас металевий “Зеніт” у руках і привіт народ! Не знаєм, як Ви, а ми вже точно в ритмі бугі-вугі. Давайте з нами!

Анна Осіпюк та Анна Сибірська , Молодіжний прес-центр