Святкуй у стилі!

Ретро-показ від Анніс Захарової

Дата: 15.06.2017

Один, два три… десять кроків; зупинилася, посміхнулася, рівно через 5 секунд повернулася спиною і впевнено пішла далі – саме така послідовність у голові в кожної з учасниць показу від Анніс Захарової.

Шикарні ретро сукні, неймовірні зачіски, чарівні дівчата, ніби з обкладинки, та не менш чарівна дизайнерка. Саме так бачать показ глядачі.
А як він виглядає зсередини? Цікаво? Тоді читайте далі.

Анніс представила у колекції 4 пори роки. Зробивши кожну унікальную, підібравши до кожної свій фасон та матеріал.

А взагалі, зробити колекцію: для цього потрібне не лише натхнення, а й тяжка праця.

І ось , нарешті, всі придумані образи втілені в реальність, колекція готова. Здається, можна видихнути і просто насолодитися показом.

Але ні, перед Анніс постає ще одне завдання: знайти моделей, але не професійних, а звичайних дівчат.

Дизайнерка прогулюється Кам’янець-Подільським, уважно щось розглядає, але це не пам’ятки архітектури – Захарова шукає дівчат.

І хто все ж таки потрапив до числа щасливець? Стрункі, зі зростом 1,75 , а ось і не вгадали. Це були звичайні дівчата: волонтери, учасники, Молодіжний прес-центр.

Рівно за годину дівчата змогли опанувати навики дефіле, перевтілитися у свій образ та просто набратися впевненості, аби вийти на сцену.

А головне те, що Анніс залишилася задоволеною показом. “Ви не просто зробили так, як треба було, зробили так, як я очікувала. Ви перевершили самі себе”, – говорить Анніс.

З якихось причин не відвідали РетроФест чи просто не встигли на показ? А вам цікаво подивитися на сукні, створені дизайнеркою. Тоді пропонуємо переглянути фото нижче і переглянути її сайт Azava.org 😉

Анна Осіпюк, Молодіжний прес-центр