Святкуй у стилі!

Ретро подорож за 15 хвилин

Дата: 11.06.2017

Шик. Блиск. Кураж. Велика сцена та лавка, сідаючи на яку ви потрапляєте у різні епохи. Машина часу? Ніііі. Ну що заінтриговані? Тадаам. Зустрічайте під палкі оплески!

Показ ретро купальників від 1910 до 1990 року від Світлани Савельєвої, дизайнерки, що спеціалізується на вінтажних образах. Легкою ходою 12 дівчат долають сцену, сідаючи на лавку, що ніби здійснює трансформацію у ті часи. Ой, а хто це там? Ні, це не дівчина, як очікували всі. Білий купальний костюм, так, саме костюм. Адже бікіні заполонило світ пізніше. Дівчина-балерина. Дівчина з помпончиками на голові та мішкуватому вбранні.

А ось і бікіні, яскравий малиновий купальник 40-50х років. Небесно-блакитний у поєднанні з ніжним парео. Золото-червоний тандем цільного купальнику з атласним халатом від Мерилін Монро. Під запальну музику Бітлз – елегантний чорний верх у горошок та біленькі шортики. Лімбо та тендітний гавайський. Капелюшок з широкими полями та легка туніка. Люмінісцентний рожевий та запальна аеробіка від моделі. Нереальними героями стали чоловіки, тобто джентельмени у смугастому вбранні, мачо-фотограф та красень-спортсмен, які те й робили, що дарували посмішки дівчатам і запалювали публіку.

А радісні діти те й робили, що танцювали під мелодії різних епох. Таку мандрівку зробили наші учасники та глядачі завдяки дизайнеру Світлані Савельєвій.

Марія Юркевич,  Молодіжний прес-центр