Святкуй у стилі!

Преміум-гість Benz Patent-Motorwagen!

Дата: 02.05.2017

Для нього звичною стала загальна пильна увага, спалахи фотокамер і підкреслене захоплення. За півтора століття стало зрозуміло: його важко затьмарити. Бо він – перший  Benz Patent-Motorwagen!

Окраса і гордість будь-якої автоподії, цей преміум-персонаж красується на тлі суперкарів і раритетних авто Old Car Land. Так само неподільно залишаючись першим.

З ним роблять селфі, детально описують у репортажах кореспонденти, намагаючись віднайти сенсацію. Хоча сам факт його присутності – вже сенсація.

Автомобілісти люблять підкреслювати, що авто – це наглядний поступ еволюції людства. З моменту появи першої диковинно-вигадливої моделі Бенца прогрес став очевидним і незворотнім. Фактично, у своєму триколісному диві Карл Бенц заклав основоположні принципи сучасного автомобіля. Всі сучасні автомобілі можуть сміливо називати рік народження прапрадіда – 1885.

Преміум-гість

Щоб остаточно переконати у досконалості винаходу, додам, що цей раритет – діюча машина! І як стверджують знавці галузі, керувати нею легше, ніж може здатися на перший погляд.

Гібрид двох найпопулярніших видів транспорту – велосипеду і авто – став першим в світі автомобілем, запущеним у промислове виробництво. Його двигун робочим об’ємом 1,7 літра розташовувався горизонтально. Ззаду виступав величезних розмірів маховик. На зорі автомобілебудування цим “монстром” управляли, як правило, за допомогою Т-образного керма. У триколісному автомобілі Бенца використовувався двигун з водяним охолодженням. Саме за ці технічні характеристики автовинахід полюбився виробникам.

Сьогодні автолюбителі про все це згадують, придивляються, підступають якнайближче до “живої легенди”, ледь не ніздрями втягуючи аромат творчої епохи ХІХ століття. Розумітися, знати, говорити про перший автомобіль – це ознака валідності у світі авто. Приємно, що обізнаних, завдяки організаторам Old Car Land і зберігачам преміум-експоната – компанії СП ТОВ «АВТОМОБІЛЬНИЙ ДІМ УКРАЇНА – МЕРСЕДЕС БЕНЦ», стало більше.