Святкуй у стилі!

Молодіжний прес-центр: Валерія Данько

Я люблю журналістику – тому, що в ній немає правил, і я можу надати реальну форму всім своїм думкам.

  • Місто

    Київ

  • Напрямки журналістики

    Преса, телебачення, фото

  • Соцмережі

Я люблю журналістику – тому, що в ній немає правил, і я можу надати реальну форму всім своїм думкам. Поїхати працювати на фестиваль це чудова змога всю теорію випробувати у практиці, та не зрадити своїй мрії. Це гарна можливість познайомитися з багатьма талановитими людьми та написати про них у соціальних мережах. Класно, що в компанії учасників і однолітків можна відточити вміння готувати репортажі, монтувати й озвучувати матеріали.

Мотивацію людина продумує та робить сама, так як і професію обирає за власними принципами. Це дуже важливо для життя. Будь-яка робота, яку ми робимо якісно, тяжка, але якщо знати теорію та вдосконалювати її практикою, кожна робота стане легкою та буде виконуватись з задоволенням. Мотивація в цілому – це те, до чого ми, творчі люди, прагнемо, або те, чого ми намагаємося позбутися. Так- так, у сучасному світі таке буває! Вона дуже важлива у всіх сторонах життя людини. Всі ми щодня щось робимо, керуючись певними мотивами. У молодому віці треба максимально брати активну участь у різних заходах, бо то є найгарніша практика. Треба бути активною розумною людиною і тоді в тебе буде все на вищому рівні! Саме цим я займаюсь, кожен день це велика праця для самовдосконалення.

Щоб бути журналістом, потрібно виховувати в собі чітку життєву позицію і дотримуватися шляху до мети, яку ти намітив для себе, – поважати чесність, порядність, скромність, не шукати будь-яких особистих вигод та переваг, бути зібраним і толерантним.

І ніколи не зраджуйте своїй мрії, бо саме вона зробить вас щасливою людиною.

Валерія Данько