Святкуй у стилі!

Молодіжний прес-центр: Інна Мокродій

Інна Мокродій

…Чи то збіг, чи ще щось надприроднє, але символічно, що «Ретрофест» відбуватиметься у цьому легендарному місті. І для мене подвійне захоплення викликає те, що можна бути дотичною в ролі журналіста.

  • Місто

    Київ

  • Напрямки журналістики

    Преса, телебачення, радіо, фото

Інна Мокродій, студентка 2 курсу Інституту журналістики, КНУ імені Тараса Шевченка

З Кам’янцем-Подільським у мене власна історія. Родом із Хмельниччини, невеликого села Томашівки, вперше познайомилася із містом-фортецею в досить юному віці. Зачарувало. Проте повернулася до нього знову лише того року: з туристичної мекки тисячі вірян вирушили у хресну ходу до Почаєва. Серед них була я. Спогади залишилися назавжди і пов’язані вони саме з Кам’янцем-Подільським.

Чи то збіг, чи ще щось надприроднє, але символічно, що «Ретрофест» відбуватиметься у цьому легендарному місті. І для мене подвійне захоплення викликає те, що можна бути дотичною в ролі журналіста. Професія, яку зараз опановую та якій можу повчитися на практиці. Саме це слово спонукає, мотивує до роботи над собою. Щось дізнаєшся, дечим володієш, потрібно ж проявляти. Можливість, яку надає команда фестивалю, унікальна. Адже новини з’являтимуться в режимі реального часу. У чомусь зімпровізувати, швидко реагувати та вчитися на власних помилках. Кращої практики годі й шукати.

До своїх «плюсів» відношу оперативність, наполегливість, рішучість. Одного разу захотіла опанувати старослов’янську мову. Тепер можу вільно читати Євангелія ХV століття. Організованість для мене є усталеною нормою, без якої важко було б щось встигати і приділяти час хобі. Їх декілька: фотографувати (не тільки наявність техніки, а й бажання дивитися на все крізь об’єктив, приносить неабияке задоволення знимкувати цей світ), популяризувати українську мову, креативити із простими речами, вивчати іноземні мови. Усе це використовую у волонтерській діяльності міста Києва. Нікуди дітися і без «мінусів». Впертість. Якщо є задумка, ресурси і час, важко боротися з моєю принциповістю у роботі.

Через два роки я бачу себе обізнаною людиною, хоча б в раритетних автомобілях та особливостях «великого стилю». А також учасником соціальних ініціатив, пов’язаних із поліпшенням стану інклюзивного соціуму. Тому розраховую на Вашу підтримку!

Інна Мокродій