Святкуй у стилі!

Літо у стилі ретро, або з LEOPOLISу на Ретрофест!

Дата: 07.04.2017

Leopolis Grand Prix

Для шанувальників стилю ретрофестивалі та конкурси є чудовою можливістю продемонструвати свій вишуканий смак і винахідливість у зовнішньому вигляді, використанні дрібничок з «бабусиних скриньок». А господарі ретроавтомобілів із задоволенням презентують на таких заходах технічні та швидкісні здібності своїх сталевих «ретроконей» під час перегонів на класичних авто.

LEOPOLIS GRAND PRIX, або ВЕЛИКІ ПРИЗИ ЛЬВОВА вже давно стали місцем зустрічі європейських автолюбителів. Гості з пострадянського простору, іноземці та львів’яни заздалегідь готуються до змагань. Завдяки організаторам події, серед яких Авто-фан-клуб “ЗАЗ-КОЗАК”, на час проведення LEOPOLISу західна столиця України перетворюється на ретромісто, де кожен може знайти собі заняття до вподоби.

Цього року фестиваль триватиме протягом трьох днів, з 2-го по 4-е червня.

Пропонуємо учасникам LEOPOLIS GRAND PRIX продовжити мандрівку ретролітом та запрошуємо долучитися до ІІ міжнародного Ретрофесту, який відбуватиметься з 9-го по 11 червня у старовинному Кам’янці-Подільському!

Ретрофест – чудова нагода продовжити спілкування зі старими друзями та придбати нових. Подорож зі Львова на Хмельниччину – це незабутня поїздка мальовничими містами України. Кам’янець-Подільський здавна відомий, як цікавий туристичний об’єкт, багатий на архітектурні та історичні пам’ятки. А для гостей нашої країни тиждень відпочинку в Україні може стати яскравою сторінкою у списку мандрівок.

Ретрофест – це не тільки раритетні ексклюзивні автомобілі. Це фестиваль музики, моди, кінофільмів — всього, що стосується ретро. Протягом Фесту працюватимуть мистецькі виставки, ігрові зони, майстер-класи, проводитимуться концерти та вистави, тож нудьгувати протягом 9-11 червня точно не доведеться.

Всім гостям ми пропонуємо: почесну зустріч; екскурсії; закритий парк для ретро-автівок з охороною; сприяння у розміщенні в готелях за попередньою реєстрацією.

А також – нашу гостинність і цікаве дозвілля!

Варто додати, що участь у фестивальних заходах абсолютно безкоштовна, хіба витрачатимете кошти лише на проживання та екскурсії по місту. Тож не проґавте чудову нагоду помилуватись західною Україною, розширити коло цінних знайомств і відірватися на повну у стилі РЕТРО!

Офіційний сайт фестивалю — http://retrofest.ua.

Форма заявки – http://retrofest.ua/zayavka-uchasnyka-tz

Телефон для довідок +38 067 184 79 41 (Олена)

До зустрічі на Ретрофесті!

Retrofest