Святкуй у стилі!

Фотокореспондент: Валерій Панасюк

Валерій Панасюк

Я навіть і не скажу тепер точно у що я раніше закохався: фотографію чи ретро автівки… Побувати на «Ретрофесті» для мене — це можливість долучитись до «родини», яка розділяє зі мною мої цінності.

Я навіть і не скажу тепер точно у що я раніше закохався: фотографію чи ретро автівки.

Точно можу сказати, що моїм першим фотоапаратом був ФЕД5, а першими експонатами ретро автівок, які я плекав та любив, були модельки масштабу 1:43.

Згодом фотографування «для себе» переросло в дещо серйозніше.

Я вже давненького веду власний блог в ЖЖ і з часом я зрозумів, що хороший текст має бути підкріплений хорошими фото. Так у мене і з’явилися перші фоторепортажі: спортивних подій, концертів, фестів та власних мандрівок. Тепер з камерою я рідко розлучаюся.

Два роки тому, у мене з’явилася «Тамарця» — ЗАЗ 968 1974 р.в., справжня ретро автівка червоненького кольору, з якою у мене відбулася неймовірна подорож сповнена пригодами, адже пригнав я її власним ходом до Луцька з самого, ще тоді, Дніпропетровська. Про цю подорож можна почитати тут.

Їдучи через, майже, усю Україну, люди дізнаючись куди лежить мій шлях, робили дуже великі очі та десь подумки крутили пальцем біля скроні. Більшості мене не зрозуміти, адже для цього потрібно любити мандри, пригоди та ретро автівки, а для мене це стиль життя.

Побувати на «Ретрофесті» для мене — це можливість долучитись до «родини», яка розділяє зі мною мої цінності. Ну і звісно, зазнимкувати багато хороших моментів 🙂

Декілька робіт з портфоліо. Більше – на сторінці фотографа в мережі Facebook.