Святкуй у стилі!

Фітнес і спілкування – як доїхати на “Укрзалізниці”

Дата: 09.06.2017

укрзалізниця

Що ж вже ми могли б після матеріалу “Громадського” з корисного запропонувати “Укрзалізниці”? Купа лайфхаків, як зберегти свою пристрасть в дорозі, особливо тим, кому дуже кортить. Що ж може бути ще ж таке цікаве, а голове корисне?

Як виявилось на 2 полиці з простором для спілкування не дуже повезло, але і це не головне: якщо ви мріяли ранком прокинутись і побачити свій лоб в клітинку, то ” Укрзалізниця” точно має, що вам запропонувати.

Як же ж знайти чудовий і зручний спосіб спілкування і співіснування на одні полиці у таком незручному становищі? Хоч ми і не постійні юзери українських потягів, але рекомендуємо Вам згадати карти. Так, звичайні гральні карти. Особливо допоможе валет.Ну і продовжуючи тему лайфхаків у потязі, пропоную лінивий спорт та німе спілкування. Може, ви хочете схуднути за одну ніч до моря? Ну тоді читайте далі.

Отож бо, у надлегкий спосіб ви зможете накачати собі хоча б одну сідничку, просто-напросто лежачи з другом на одній(!) верхній поличці. І знову пропоную повернутися до перших абзаців і згадати валет.

Не можете нормально поговорити, бо сусіди наголошують на тихому сні або ж метод “валетика” не дає змоги нормально почути одне одного? Ну тоді беріть ваш смартфон до рук і гайда писати листи. Звісно, то не рукописні, але все ж таки пам’ять.

Анна Сибірська та Марія Юркевич,  Молодіжний прес-центр