Святкуй у стилі!

Декілька ідей для перевтілення…

Дата: 18.04.2017

Світлана Савельєва
Світлана Савельєва в ретро стилі 20-х років. Фотограф: Irina Glik

Привіт, Вам, любі поціновувачі ретро – стилю, що з кожним роком стає все популярнішим і завойовує сердця все нових і нових прихильників у всьому світі.

Ми щиро прагнемо зробити наш фестиваль яскравим і колоритним. Неповторним. Головні дійові особи цього дійства це – Ви, ваші Друзі і Рідні, Люди, що люблять Свято, ім’я якому – Ретро!

Як же нам зробити це Свято більш яскравим? Антураж прекрасного Кам’янця-Подільського якнайкраще підлаштований до цього. Автомобілі, прекрасні ретроцикли, що викликають захват і подив  – це теж гарантовано!

Дресс? 🙂

О, тут можна дати волю вашій фантазії і придумати цікаві образи.

Вислів “зустрічають по одежині”  актуальний і на фестивалі стилю РетроФест!

Тож ось вам декілька ідей для перевтілення.

Так одягалися у США і Европі на початку 20-го століття:

Також не можна обійти стороною і так званий гангстерський стиль, характерний своїм показним шиком, як у фільмі “Хрещений батько”:

Стиль пін-ап з підкресленою сексуальністю також дуже популярний в 40-50-ті. Легендарний new-look від Dior у повоєнні роки зробив жіночу моду вишуканою і особливо чарівною:

В 60-ті мода формується під впливом кіно і вигляду перших леді. Елегантні образи від Ів Сен-Лорана та Жіванші прикрашали найкрасивіших акторок і дружин президентів:

Чоловіча мода теж не відстає, ось яскраві приклади на фото тих років:

У 80-ті легендарний стиль диско править балом, все яскраве, блискучі тканини, неонові кольори, високо начесане волосся, широкі плечі в одязі, причому як в жіночому так і чоловічому… все трохи занадто, особливо макіяж 🙂 І нівелювання чоловічого і жіночого, але яскраво, без сумніву 🙂

Поряд з цією яскравістю класичний одяг завжди мав місце і залишається основою для створення образів в одязі того часу:

Отже Друзі, така підказка від офіційного стиліста РетроФесту Світлани Савельєвої стане вам в нагоді і допоможе створити незабутні образи для свята.

До зустрічі!

Ваша Світлана Савельєва