Святкуй у стилі!

Анніс Захарова – історик за освітою та станом душі

Анніс Захарова

Анніс Захарова – історик за освітою та станом душі. Тому подорожувати в часі – її природна повсякденна справа. Професійна діяльність Анніс пов’язана з вивченням історії костюму, моди й мистецтва різних епох.

Анніс Захарова – історик за освітою та станом душі. Тому подорожувати в часі – її природна повсякденна справа.

Професійна діяльність Анніс пов’язана з вивченням історії костюму, моди й мистецтва різних епох. А також вона є засновником та дизайнером власної лінії одягу під назвою AZAVA.

Створюване Анніс Захаровою вбрання містить в собі шарм естетики минулих поколінь, кожен виріб виготовляється в єдиному екземплярі, з використанням великої кількості ручної праці й різноманітних технік декоративно-прикладного мистецтва багатьох культур та народів світу.

Анніс обожнює одяг. І не тільки тому, що за його допомогою людина може візуально виразити красу та неповторність власної душі. Анніс сприймає одяг як виріб мистецтва та предмет високої майстерності.

З самого дитинства Анніс цікавилася тим, з чого складається побут та повсякденне життя сучасних людей, їх близьких та далеких пращурів. Тому відвідування музеїв, театрів, перегляд історичних кінофільмів, вивчення класичної літератури були для неї улюбленою справою. “Змалечку”, – пригадує Анніс, “Мій тато читав нам з сестрою на ніч не дитячі казки, а власноруч написану історію нашої родини та дитячу книгу зі стародавньої історії світу. Я це дуже добре пам’ятаю”.

Не дивно, що в такій атмосфері сімейної поваги до минувшини в Анніс Захарової зростали й укорінювалися її власні художні смаки та дизайнерські здібності, а також збільшувався інтерес до подій та явищ давнини. Мало на це вплив й середовище, де вона народилася та нині проживає – місто Чернігів: стародавній, романтичний, з багаточисленною кількістю пам’яток історії та культури.

Сьогодні Анніс на науковому рівні займається вивченням історії, приймає участь в історичних та мистецтвознавчих конференціях, міжнародних ретро-фестивалях. Цікавиться музеєзнавством. Збирає власну колекцію сучасних і стародавніх прикрас, виробів декоративно-прикладного мистецтва. Підтримує дружні стосунки з “Музеєм історії моди Марини Іванової” та “Музеєм історії моди України”. Проводить власні виставки та публічні лекції з історії моди, мистецтва та костюму . Є кандидатом до вступу в Спілку дизайнерів України та одним із активних учасників створення “Музею історії дизайну Києва”.

Також Анніс виступає очільником творчого об’єднання “Етична мода в Україні”.

ТРИ МРІЇ АННІС ЗАХАРОВОЇ

1. Побувати в усіх музеях світу, де експозиціонуються прикраси Візантії;
2. Попрацювати в якості художника з костюмів в історичному кінофільмі;
3. Створити освітній центр з вивчення, популяризації та демонстрації історії моди та мистецтва.